Respublikinis vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“

Kaip kasmet, taip ir šiais mokslo metais, nemažas mūsų mokyklos mokinių būrys dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuojamame respublikiniame vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis“. Mokiniai vertė ir iliustravo tekstus iš anglų ir rusų kalbų. Jaunuosius vertėjus konsultavo anglų kalbos mokytojos – Jūratė Lukauskienė, Raimonda Marijošienė, Rūta Valaitytė ir Audronė Gauronskienė; rusų kalbos mokytojos – Esmiralda Butrimaitė ir Aldona Petrulienė. Visi dalyviai gavo padėkas, o nugalėtojai – diplomus.

Už puikius vertimus iš anglų kalbos į lietuvių diplomais apdovanoti šie mokiniai: Arijus Slušnys 4c kl., Ugnė Beržonskaitė 4c kl., Ieva Kasparavičiūtė 5c kl., Aušrinė Malūkaitė 6c kl., Viltė Pilibaitytė 6c kl., Adriana Andrikaitytė 8b kl. , Justė Abelkytė 8c kl.

Už puikias tekstų iliustracijas diplomais apdovanotos Karolina Kusaitė 5c kl. ir Marija Holland 5d kl.

Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės pasiekimais!