MOKYKLOS NAUJIENOS
Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Visą šią savaitę vyksta „Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė“, kuri šį kartą dedikuota TVARUMUI. Svarstėme, kaip galėtume prisidėti mes? Galvodamos žiūrėjome į savo mylimas knygų lentynas ir už akių užkliuvo liūdnos, „sužeistos“ knygelės… Jos labai įdomios, visko mačiusios ir girdėjusios, bet turėjusios tiek daug apsikabinimų, kad dabar atrodo tokios pavargusios, jog niekas nebenori jų apkabinti… Taigi mes, bibliotekininkės, visą šią savaitę kviečiame vaikus tapti „gydytojais“ ir padėti „atgauti jėgas“ mūsų mylimoms knygelėms. Reikės „sutvarstyti žaizdas“, klijuoti „pleistrus“ ir suteikti kitą pirmąją pagalbą, nes tikime, kad po to knygelės pradžiugins savo šiltu apkabinimu dar ne vieną vaiką…

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content