5-8 klasių anglų kalbos mokyklinė olimpiada

Sveikiname prizinių vietų laimėtojus, dėkojame dalyviams už dalyvavimą, o mokytojams skiriame padėkos žodžius už pagalbą ruošiantis olimpiadai ir siekiant kuo geresnių rezultatų.
5 klasės: I vieta – Ieva Kasparavičiūtė, 5c klasė, mokytoja Jūratė Lukauskienė, II vieta – Elijus Kairys, 5a klasė, mokytoja Audronė Gauronskienė, III vieta – Marija Holland, 5d klasė, mokytoja Rūta Valaitytė.
6 klasės: I vieta – Justas Venckus, 6b klasė, mokytoja Raimonda Marijošienė, II vieta – Gvidas Kontrimas, 6a klasė, mokytoja Raimonda Marijošienė, III vieta – Deividas Serva, 6a klasė, mokytoja Audronė Gauronskienė.
7 klasės: I vieta – Vilius Kontrimas, 7c klasė, mokytoja Aurelija Jedenkienė, II vieta – Aida Šadeikytė, 7c klasė, mokytoja Raimonda Marijošienė, III vieta – Luknė Narvilaitė, 7a klasė, mokytoja Audronė Gauronskienė.
8 klasės: I vieta – Justė Abelkytė, 8c klasė, mokytoja Audronė Gauronskienė, II vieta – Rokas Kantaras, 8a klasė, mokytoja Audronė Gauronskienė, III vieta – Goda Vizgaudaitė, 8c klasė, mokytoja Raimonda Marijošienė. Šaunuoliai!