Raudonosios nosies diena

Kovo 18 – raudonosios nosies diena. Tęsiant vykdomą projektą „Iš širdies į širdį“ 6a klasės mokiniai su klasės vadove Milda Trušauskaite ir etikos mokytoja Indre Kovalske vyko į Klaipėdos lauko darželį VŠĮ „Šv. Pranciškaus paukšteliai“. Šeštokai  pradžiugino savo apsilankymu darželio vaikučius ir auklėtojas: drauge žaidė, bendravo, kūrė laužą, virė arbatą, vaišinosi ir, žinoma, dainavo. Šis susitikimas įžiebė širdyse meilę artimui ir troškimą tęsti bičiulystę, prisidedant ne kalbomis, bet konkrečiomis veiklomis ir pagalba „Šv. Pranciškaus paukšteliams“.

Atsisveikinę su mažaisiais bičiuliais mokiniai svečiavosi šalia esančiame Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyne, kurio dvasinis vadovas brolis Benediktas supažindino su J. A. Pabrėžos (OFM) gamtiniu palikimu, vienuolyno biblioteka ir galerija. Brolis Benediktas džiaugėsi šiuo šiltu susitikimu ir pakvietė tęsti gerus darbus suteikiant kitam VILTĮ.