MOKYKLOS NAUJIENOS
Trečiokai – „Kalėdinėje pasakoje su delfinais“

Trečiokai – „Kalėdinėje pasakoje su delfinais“

Gruodis – kupinas šviesaus švenčių laukimo ir pakilios nuotaikos.

Praėjusį penktadienį mokyklos trečiokai (3a, 3c, 3d klasių mokiniai) bei jų mokytojos (J.Kniukštienė, L.Žilinskienė, R.Zulumskytė-Trumpenskienė) dalyvavo Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumo programoje „Kalėdinė pasaka su delfinais„.  Šventiškai nusiteikę stebėjome nuotaikingą delfinų bei jūrų liūtų meninę programą, lydimą kalėdinės muzikos akordų bei žaismingos, spalvingos renginio vizualizacijos. Žiūrint į sinchroniškus jūrų gyvūnų šuolius, sukinius, tiksliai atliktas užduotis su kamuoliu, lanku, net simbolinių meninių gebėjimų demonstravimą, abejingų neliko. Kiekvieną delfinų atliktą programos elementą lydėjo gausūs žiūrovų aplodismentai, net emocingi šūksniai, viso pasirodymo metu vaikų veidukus puošė šypsenos.

Ši „Kalėdinė pasaka su delfinais“ – tai tarsi įžanga į ilgą, džiaugsmingą ir stebuklingą šventinį laikotarpį.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content