Jaunųjų miško bičiulių Kalėdinės protų kovos

Dar vienas laimėjimas mūsų progimnazijoje! Gruodžio 20 dieną nuotoliniu būdu vyko Jaunųjų miško bičiulių Kalėdinės protų kovos su Robertu Petrausku, žinomu ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai‘‘ laidos vedėju. Protų kovas organizavo Valstybinių miškų urėdija kartu su partneriais. Mūsų mokyklai atstovavo ,,Jaunųjų daujotukų‘‘ būrelio nariai ir jų vadovė Esmiralda Butrimaitė. Protmūšį sudarė 8 turai su 50 klausimų apie gamtą. Tarp komandų vyko įnirtinga kova. Norint atsakyti į klausimus teko kaip reikiant pasukti galvas, pademonstruoti žinias, erudiciją, sumanumą, prireikė susitelkimo ir greitos reakcijos. Komandos narių nuomone, dalyvavimas protmūšyje labai vertinga ir praturtinanti patirtis. Smagu pasitikrinti savo žinias, pajusti žaidimo azartą ir vienybės jausmą kartu žaidžiant komandoje. Iš viso protų kovose dalyvavo 17 komandų iš visos Lietuvos. Norime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos komanda iškovojo prizinę III vietą ir yra apdovanota 100 eurų čekiu edukacinei kelionei! Valio! Ačiū dalyviams ir mokytojai Esmiraldai Butrimaitei.