MOKYKLOS NAUJIENOS
Aš neabejingas, o tu?

Aš neabejingas, o tu?

Gruodžio 3-ioji – Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Tą dieną progimnazijos 2d ir 4e klasės mokiniai ir jų mokytojos Monika Gurauskienė ir Reda Petrulienė dalyvavo nuotoliniame renginyje „Aš neabejingas, o tu?“. Mokiniai sužinojo apie neįgaliųjų žmonių ženklų įvairovę, kur ir kodėl jie naudojami, sužinojo apie kompensacinę techniką. Pamatė, kaip Delfinų terapijos centre delfinai padeda vaikams, kurie turi ypatingų poreikių. Susipažino su Litorinos mokyklos ir Klaipėdos regos ugdymo centro mokiniais. Sužinojo, kaip negirdintys ar nematantys vaikai mokosi skaityti, rašyti ir skaičiuoti, kaip jie tarpusavyje bendrauja, žaidžia. Virtualiai nukeliavę į Klaipėdos Irklavimo centrą sužinojo, kad centras suburia vaikus su įvairiomis negaliomis ir kad su negalia žmogus taip pat gali sportuoti ir džiaugtis gyvenimu.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content