MOKYKLOS NAUJIENOS
Mokyklos bendruomenė minėjo mokyklos vardo dieną

Mokyklos bendruomenė minėjo mokyklos vardo dieną

Visa mokyklos bendruomenė minėjo mokyklos vardo dieną. 1995 metais lapkričio 16 dieną mokykla pavadinta Marijono Daujoto vardu, todėl kasmet, tą pačią dieną, švenčiame! Kadangi pats Marijonas Daujotas buvo garsus miškininkas, gamtos mylėtos ir jos puoselėtojas, tad visa tai atsispindėjo ir pasirinktose šventinės dienos veiklose. Taigi, buvo aplankytas Kretingos Jauryklos upės parkas ir įveiktas 3 kilometrų sveikatingumo takas, apsilankyta Kretingos miškų urėdijoje bei Kretingos muziejaus Žiemos sode, mokyklos kieme buvo surengtos orientacinės varžybos, peržiūrėta daug kino filmų apie gamtą, sužaistos įvairios viktorinos, daryti kūrybiniai darbeliai iš gamtinių medžiagų, surengtos parodos miško tema ir sudalyvauta dar daugybėje kitų įdomių, kūrybinių veiklų. Dėkojame klasių vadovams už iniciatyvumą, o mokiniams už aktyvumą dalyvaujant! Nuotraukų galerijoje kviečiame pasižvalgyti į užfiksuotas akimirkas.

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content