MOKYKLOS NAUJIENOS
Lapkričio 12 d. įvyko ,,Literatūrinių protmūšių vaikams“ finalas.

Lapkričio 12 d. įvyko ,,Literatūrinių protmūšių vaikams“ finalas.

Lapkričio 12 d. įvyko ,,Literatūrinių protmūšių vaikams“ finalas. Protų mūšiai šiemet buvo skirti 4-5 klasių moksleiviams. Finale dalyvavo 174 mokiniai iš 8 Lietuvos miestų ir miestelių. Šį kartą protmūšį vedė knygų vaikams rašytoja Kotryna Zylė. Pirmąją vietą laimėjo Telšių ,,Atžalyno“ progimnazijos komanda, antrąją – Šiaulių rajono Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija, o trečiąją vietą iškovojo mūsų mokyklos komanda! Mokyklos, kurių mokiniai laimėjo prizines vietas, bus apdovanotos, jos turės nuotolinį susitikimą su pasirinktu knygų autoriumi, taip pat kiekvienas dalyvis gaus Kotrynos Zylės knygą ,,Siela sumuštinių dėžutėje“ su autorės autografu, be viso to dar gaus užrašines. Nuoširdžiai sveikiname savo mokyklos komandą!

Naujienų prenumerata

Sužinokite mokyklos naujienas pirmi.

Skip to content